سایت نوبیتکس یکی از قدیمی‌ترین سایت‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال است که امکان خرید و فروش لحظه‌ای این ارزها را برای شما فراهم می‌کند. برای ثبت نام در این سایت می‌توانید اینجا کلیک کنید یا کد معرف 17683 را هنگام ثبت نام وارد نمایید.

با توجه به محدودیت‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در سایت‌های خارجی و خطراتی که می‌تواند برای سرمایه‌ی شما به همراه بیاورد، می‌توانید یک صرافی داخلی را برای این کار انتخاب کنید تا با کمترین خطرات در این زمینه روبرو باشید.

کد معرف نوبیتکس

سایت نوبیتکس در طول زمان ارزهای متعددی را به سبد خود اضافه کرده است. مهم‌ترین ارزهای دیجیتال که در این سایت می‌توانید خرید و فروش نمایید شامل بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین، تتر، شیبا، دوج، سولانا می‌باشند. نوبیتکس به طور منظم ارزهای جدیدی را نیز به سبد خود اضافه می‌کند. سایت نوبیتکس امکان خرید و فروش ارزهای مختلف را بر پایه‌ی تومان و تتر در دو بخش مجزا امکان‌پذیر کرده است.

تعیین قیمت ارزهای دیجیتال در سایت‌های صرافی آنلاین مثل بورس در مکانیزم عرضه و تقاضا تعیین می‌شوند. افرادی که تمایل به فروش ارز خود دارند، سفارش فروش به قیمت دلخواه ثبت می‌کنند و افرادی که تمایل به خرید دارند سفارش خرید را به صف اضافه می‌کنند. هنگامی که دو سفارش خرید و فروش به قیمت یکسانی وجود داشته باشد، یک معامله رخ می‌دهد. بنابراین در این سایت‌ها بر خلاف سایت‌های معمولی، قیمت به طور لحظه‌ای در حال تغییر است و اختلاف قیمت خرید و فروش معمولا بسیار جزئی است.

لازم به ذکر است که وارد کردن کد معرف در سایت نوبیتکس برای ثبت نام الزامی نیست و در صورتی که مایل باشید می‌توانید این کار را انجام بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *