ابزارهای آنلاین زیادی هستند که می‌توانید به وبلاگ‌های رایگان خود اضافه کنید. در ادامه روش اضافه کردن این کدها را به سیستم‌های متداول بلاگ رایگان مشاهده می‌کنید:

جاوااسکریپت

بلاگ فا (blogfa.com)

در صفحه مدیریت وبلاگ، ابتدا «تنظیمات و دیگر امکانات» و سپس «کدها و جاوااسکریپت‌های اختصاصی کاربر» را انتخاب نمایید. در این بخش در پنجره نمایش داده شده، کد جاوااسکریپت را اضافه نمایید و آن‌ را ذخیره نمایید. در صورتی که قبلا کد‌های دیگری در این قسمت اضافه نموده‌اید، می‌‌توانید کد جدید را در ابتدا یا انتهای کد‌های دیگر اضافه کنید.

پرشین بلاگ (persianblog.ir)

در صفحه مدیریت وبلاگ خود، ابتدا گزینه «منوی مدیریت» و سپس گزینه «کدهای اختصاصی (جاوا)» را انتخاب نمایید. در پنجره نمایش داده شده، کد جاوااسکریپت را اضافه نمایید و آن‌ را ذخیره کنید.

بلاگ اسکای (blogsky.com)

در بخش مدیرت وبلاگ خود، در نوار کناری «نمای وبلاگ» را انتخاب نمایید و سپس به پنجره «ابزارک‌ها» بروید. در اینجا «کد اختصاصی» را انتخاب کنید و کد جاوااسکریپت را به بخش «کد اختصاصی» اضافه کنید و آن را ذخیره نمایید. مطمئن شوید که این بخش فعال می‌باشد.

پارسی‌ بلاگ (parsiblog.com)

در صفحه مدیریت وبلاگ خود، گزینه «ظاهر وبلاگ»، سپس «قالب» و سپس «تنظیمات» را انتخاب کنید. در صفحه نمایان شده، در بخش «کد HTML اختصاصی»، کد جاوااسکریپت را وارد نمایید و آن را ذخیره کنید.

لوکس بلاگ (loxblog.com)

در صفحه مدیریت وبلاگ خود، در بخش «تنظیمات وبلاگ» و یا «تنظیمات وب سایت» کد جاوااسکریپت را در جعبه «اسکریپت‌های اختصاصی» وارد کنید و تنظیمات را ذخیره نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *