اگر یک بلاگ روی سیستم بیان( blog.ir ) دارید و می‌خواهید مطالب موجود در سایت خودتان را به یک سایت شخصی که با سیستم وردپرس طراحی شده باشد منتقل کنید، انجام این کار با سرعت بسیار بالا و به صورت سیستمی قابل انجام است.

چه چیزهایی منتقل می‌شوند ؟

  1. مطالبی که در وبلاگ نوشتید
  2. دسته‌بندی‌های مطالب
  3. برچسب‌های مطالب

برای انجام کار چه دسترسی‌هایی لازم است ؟

برای انتقال مطالب، لازم است تا تنها دسترسی به هاست سایت مقصد را به ما بدهید. اگر قصد داشته باشید تا مطالب قدیمی را از روی وبلاگ blog.ir حذف کنید، لازم است تا دسترسی به وبلاگ قدیمی هم در اختیار ما باشد.

عمل انتقال به هیچ دسترسی خاص یا امکانات خاصی روی بلاگ بیان نیاز ندارد و با امکانات رایگان و پیش‌فرض بیان قابل انجام است.

کار انتقال چه مقدار زمان نیاز دارد ؟

انتقال بسیار سریع انجام می‌شود و پس از شروع در چند دقیقه به پایان می‌رسد.

چه خدمات اضافه‌ای انجام می‌شود ؟

  • ویرایشگر بیان کدهایی در مطالب شما درج می‌کند که برای وردپرس حالت بهینه ندارند و پس از انتقال ممکن است شکل خوبی پیدا نکند. این کدها در هنگام انتقال پاکسازی و مطابق استاندارهای وردپرس تغییر شکل خواهند داد.
  • پس از انتقال اطلاعات، می‌توانیم کلیه‌ی مطالب موجود در بلاگ بیان شما را حذف کنیم. انجام این کار به صورت دستی زمان زیادی از شما خواهد گرفت. اگر مطالب قبلی را پاک نکنید، گوگل تصور می‌کند که سایت جدید شما، مطالب را از بلاگ دیگری کپی کرده است.
  • اگر وبلاگ شما شرایط ویژه‌ای دارد و نیازمند بررسی موردی است، امکان برنامه‌نویسی انتقال سفارشی و خاص برای سایت شما فراهم است.

هزینه‌ی انتقال چقدر است ؟

هزینه‌ی انتقال فارغ از تعداد مطالب، ۹۵۰ هزار تومان است. اگر کار طراحی سایت جدید با وردپرس را به من بسپارید، انتقال اطلاعات از بیان به وردپرس برای شما به صورت رایگان انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که پیش از انتقال می‌بایست یک هاست و دامنه خریداری کنید و وردپرس را روی آن نصب کنید. سپس ما کار انتقال اطلاعات را از بلاگ به سایت برای شما انجام می‌دهیم.

آیا می‌توانید کار خرید هاست و دامنه و نصب وردپرس را هم انجام دهید ؟

بله. انجام این خدمات هم با دریافت هزینه‌های مربوط قابل انجام است. به ویژه اگر قصد داشته باشید با هدف سئو کار طراحی سایت جدید را انجام دهید، می‌توانیم یک سایت وردپرس با کیفیت بسیار بالا و با قالب اختصاصی برای شما راه اندازی کنیم که در گوگل رتبه‌ی خوبی به دست آورد.

سفارش انتقال بلاگ به سایت وردپرس

برای ثبت سفارش انتقال بلاگ بیان به سایت وردپرس، با من تماس بگیرید.