افزونه اختصاصی ووکامرس برای درج و ویرایش محصولات فروشگاه با سرعت بسیار زیاد از طریق اکسل

۱- درج سریع محصولات

اگر فروشگاه ووکامرس داشته باشید و بخواهید تعداد زیادی محصولات را در فروشگاه ثبت کنید، حتما متوجه خواهید شد که این کار مشکل و زمان‌بر است و به علاوه ممکن است در هنگام تایپ اشتباهاتی به وجود بیاید.

رفع این مشکل با افزونه‌ی ویژه که برای درج محصولات ووکامرس از طریق اکسل به صورت اختصاصی توسعه پیدا کرده است به آسانی قابل انجام است.

درج گروهی محصولات ووکامرس

کافی است تا sku محصول، نام محصول و موجودی آن را در یک فایل اکسل وارد کنید و محتوای آن را در افزونه وارد کنید تا محصولات با سرعت بسیار زیاد به فروشگاه اضافه شوند.

۲- ویرایش گروهی قیمت محصولات

همچنین اگر بخواهید قیمت محصولات را بر اساس sku به‌روزرسانی کنید، کافی است تا sku و قیمت دلخواه هر محصول را در اکسل وارد نمایید یا با استفاده از فرمول‌های گسترده‌ی اکسل، قیمت‌ها را محاسبه و جمع‌آوری نمایید و در انتها، نتیجه را با سرعت بسیار زیاد در فروشگاه خود وارد نمایید.

ویرایش گروهی قیمت محصولات ووکامرس

به دلیل آسانی به‌روزرسانی قیمت‌ها در این افزونه، روزانه یک یا چند بار به آسانی می‌توانید قیمت پایه محصول و قیمت فروش ویژه آن را به آسانی تغییر دهید و این کار دیگر از شما زمان زیادی نخواهد بود و اشتباهات تایپی هم دیگر به وجود نخواهد آمد.

۳- ویرایش وضعیت انبار کالاهای ووکامرس

یکی دیگر از قابلیت‌های این افزونه، امکان تعیین وضعیت گروهی محصولات ووکامرس است. به این شکل که با تعیین sku، وضعیت موجودی و تعداد موجودی، می‌توانید به صورت سریع تمام محصولات را ویرایش نمایید.

ویرایش گروهی وضعیت انبار محصولات ووکامرس

سفارش خرید افزونه درج و ویرایش گروهی محصولات ووکامرس

این افزونه با بهترین کیفیت توسعه پیدا کرده است و می‌تواند مدیریت محصولات را برای شما بسیار آسان کند. هزینه‌ی خرید این افزونه ۹۵۰ هزار تومان است. جهت مشاوره و خرید افزونه با من تماس بگیرید.