سایت اینترنتی محلی است که می‌توانید خدمات و محصولاتی که ارائه می‌کنید را در معرض دید دیگران قرار دهید. بازدیدکنندگان سایت در هر زمان از شبانه‌روز به سایت شما مراجعه می‌کنند و مطالب و تصاویر و فیلم‌هایی که در سایت قرار داده‌ای را مشاهده و بررسی می‌کنند.

یک سایت اینترنتی می‌تواند علاوه بر معرفی خدمات و محصولات، به صورت مستقیم کار فروش آنلاین را هم انجام بدهد. مشتریان کالا یا خدمات شما را مشاهده می‌کنند، آن را به سبد خرید اضافه می‌کنند، با استفاده از کارت بانکی مبلغ را پرداخت می‌کنند و سفارش نهایی را برای تکمیل و انجام به شما ارسال می‌نمایند.

یک سایت اینترنتی با کیفیت می‌تواند خدمات گسترده‌ی دیگری نیز به مخاطبان ارائه نماید. این خدمات شامل انواع خدمات آنلاین، خدمات پشتیبانی، اطلاع‌رسانی و مالی و تجاری است. با استفاده از خلاقیت، مرزی برای داشتن یک سایت متمایز و جذاب وجود ندارد.

طراحی سایت

طراحی سایت به چه صورت انجام می‌شود ؟

طراحی سایت شامل دو بخش اصلی است. بخش ظاهری( گرافیک یا قالب سایت ) و بخش فنی( هسته یا Backend سایت ). این دو قسمت در همکاری با هم خدمات مورد نظر شما را به مشتریانتان ارائه می‌کنند.

یک طراح سایت با استفاده از ابزارهای مختلف، هسته و ظاهر سایت را پیاده‌سازی و طراحی می‌کند و مطابق نیازهای شما سفارشی‌سازی می‌کند تا بتوانید با استفاده از بخش مدیریت سایت، محتوای مورد نظر خودتان را در سایت قرار دهید و آن را مدیریت کنید.

اگر سایت فروشگاهی داشته باشید، به بخش مدیریت سایت مراجعه می‌کنید، محصولات و قیمت‌های آن‌ها را درج می‌کنید و سفارش‌های رسیده را ارسال می‌کنید. برای استفاده از امکانات سایت نیاز به داشتن مهارت برنامه‌نویسی و یا طراحی سایت نیست و شما مثل یک نرم‌افزار معمولی ولی در محیط مرورگر، از سایتتان استفاده می‌کنید.

آیا سایت می‌تواند کسب و کار مرا بهبود بدهد ؟

سایت به تنهایی یک نرم‌افزار است که باید توسط شما به درستی مدیریت و نگهداری شود تا بتواند شما را به اهداف تجاری که دارید،‌ برساند. برای داشتن یک سایت خوب که در بازاریابی و افزایش فروش به شما کمک کند، باید محصولات خود را دقیق و به‌روز در آن ثبت کنید، تصاویر مناسب و با کیفیت از محصولات را در سایت درج نمایید و همیشه بررسی کنید که توضیحات و عملکردهای سایت صحیح و دقیق هستند.

سئو

همچنین با فعالیت سئو به صورت تخصصی، باید تلاش کنید تا در موتور جستجوگر گوگل در جایگاه بهتری دیده شوید.

سفارش طراحی سایت و سئو

اگر می‌خواهید یک سایت با کیفیت داشته باشید که از جهت‌های مختلف بتواند نیازها و رضایت مشتریان شما را برآورده کند، جهت مشاوره و برآورد هزینه، با من تماس بگیرید.