برای خرید کالای سوپرمارکتی از فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت می‌توانید با وارد کردن کد تخفیف زیر از ۲۵ هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید.

REFT1OMMUL

این کد تخفیف برای سبدهای خرید بالاتر از ۱۰۰ هزار تومان و برای خرید اول شما قابل استفاده است. اگر قبلا با شماره‌ی موبایلتان از اسنپ مارکت خرید انجام داده‌اید، با استفاده از یک شماره موبایل جدید که خریدی از اسنپ مارکت نداشته است، می‌توانید از این تخفیف استفاده نمایید.

کد تخفیف اسنپ مارکت

اسنپ مارکت یکی از فروشگاه‌های اینترنتی مخصوص اقلام سوپرمارکتی است که با همکاری پیک موتورهای اسنپ و فروشگاه‌های زنجیره‌ای هایپراستار به فعالیت می‌پردازد.

خرید از اسنپ مارکت به دلیل تخفیف‌های قابل توجهی که این فروشگاه در اختیار خریداران خود قرار می‌دهد، کمکی به اقتصاد خانواده به حساب می‌آید.

پس از خرید از اسنپ مارکت، این فروشگاه به صورت دوره‌ای کدهای تخفیف دیگری نیز برای شما ارسال می‌کند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید خریدهای ماهیانه‌ی خود را با قیمتی کمتر خریداری نمایید.

تنوع محصولات در اسنپ مارکت به دلیل استفاده از زیرساخت‌های انبار هایپراستار، بسیار متنوع و شامل برندهای گوناگون برای هر کالا است. این حجم از تنوع در سایر سوپرمارکت‌های اینترنتی کمتر قابل مشاهده است.