اگر فروشگاه اینترنتی ووکامرس دارید و می‌خواهید همیشه قیمت‌های شما پایین‌تر از قیمت کالای مشابه در دیجی‌کالا باشد، این کار را می‌توانید به آسانی با استفاده از ربات به انجام برسانید.

روش کار ربات هوشمند قیمت‌گذاری دیجی‌کالا

برای اینکه بتوانید از این ربات استفاده کنید، لازم است تا نشانی کالای مشابه در دیجی‌کالا را در تنظیمات هر محصول ووکامرس وارد کنید و مشخص کنید که حداقل قیمت قابل قبول برای شما چقدر است. بقیه‌ی کارها توسط ربات به صورت خودکار انجام می‌شود.

ربات به صورت منظم دیجی‌کالا را بررسی می‌کند و اگر قیمت کالای مورد نظر در دیجی‌کالا از فروشگاه شما کمتر باشد، قیمت محصول در فروشگاه شما هم کاهش پیدا می‌کند البته به شرطی که از حداقل قیمت تعیین شده، پایین‌تر نباشد.

استفاده از ربات چه مزیتی دارد ؟

با استفاده از این ربات می‌توانید مطمئن باشید که همیشه بهترین قیمت در اختیار شماست و اگر مشتریان در اینترنت کالایی را جستجو کنند، احتمال اینکه خرید خود را از شما انجام بدهند افزایش پیدا می‌کند.

چه طور می‌توانم از این ربات استفاده کنم ؟

این ربات در کنار فروشگاه ووکامرس شما نصب می‌شود و پس از اینکه تنظیمات لازم برای هر محصول را انجام دهید. با خرید این ربات از شش ماه پشتیبانی رایگان بهرمند می‌شوید.

در طول مدت پشتیبانی اگر سیستم دیجی‌کالا یا ووکامرس تغییر کند، به صورت رایگان تغییرات در ربات شما اهم اعمال خواهد شد. در صورت تمایل می‌توانید پشتیبانی را به صورت سالیانه تمدید نمایید.

آیا این ربات محصولات متغیر را نیز پشتیبانی می‌کند ؟

بله. محصولات متغیر و ساده در ووکامرس می‌توانند به محصولات ساده یا متغیر در دیجی‌کالا متصل شوند و در این زمینه محدودیتی وجود ندارد.

سفارش نصب ربات هوشمند قیمت‌گذاری ووکامرس

برای مشاوره و خرید ربات هوشمند قیمت‌گذاری ووکامرس، با ما تماس بگیرید.