اگر فروشگاه اینترنتی ووکامرس دارید و می‌خواهید همیشه قیمت‌های شما پایین‌تر از قیمت کالای مشابه در دیجی‌کالا باشد، این کار را می‌توانید به آسانی با استفاده از ربات به انجام برسانید.

ربات هوشمند قیمت گذاری ووکامرس بر اساس دیجی‌کالا

استفاده از ربات چه مزیتی دارد ؟

با استفاده از این ربات می‌توانید مطمئن باشید که همیشه بهترین قیمت در اختیار شماست و اگر مشتریان در اینترنت کالایی را جستجو کنند، احتمال اینکه خرید خود را از شما انجام بدهند افزایش پیدا می‌کند.

روش کار ربات هوشمند قیمت‌گذاری دیجی‌کالا

این ربات شامل دو سیستم است که در کنار یکدیگر کار می‌کنند:

  1. بخش اول افزونه برای وردپرس است که کار دریافت تنظیمات مورد نظر شما را روی تک تک محصولات ووکامرس انجام می‌دهد. تنظیمات ربات مثل سایر تنظیمات محصولات در ووکامرس قابل ثبت هستند.
  2. بخش دوم نرم‌افزار اصلی ربات است که به صورت منظم اجرا می‌شود و همیشه قیمت‌های شما را به‌روز نگه می‌دارد. برای اینکه این بخش کمترین بار پردازشی را روی هاست داشته باشد، عملکرد آن خارج از هسته‌ی وردپرس است.

آیا این ربات محصولات متغیر را نیز پشتیبانی می‌کند ؟

بله. محصولات متغیر و ساده در ووکامرس می‌توانند به محصولات ساده یا متغیر در دیجی‌کالا متصل شوند و در این زمینه محدودیتی وجود ندارد.

سایر امکانات ربات

  1. امکان فعال و غیر فعال کردن ربات برای تک تک محصولات( مثلا هنگام فروش ویژه )
  2. امکان تعیین تنوع محصول خاص از دیجی‌کالا( مثلا رنگ خاصی از یک گوشی موبایل )
  3. پشتیبانی از محصولات متغیر در ووکامرس
  4. امکان تعیین حداقل قیمت قابل قبول برای محصول
  5. امکان تعیین میزان کاهش قیمت برای هر محصول نسبت به قیمت دیجی‌کالا

چه طور می‌توانم از این ربات استفاده کنم ؟

این ربات در کنار فروشگاه ووکامرس شما نصب می‌شود و پس از اینکه تنظیمات لازم برای هر محصول را انجام دهید. با خرید این ربات از شش ماه پشتیبانی رایگان بهرمند می‌شوید.

در طول مدت پشتیبانی اگر سیستم دیجی‌کالا یا ووکامرس تغییر کند، به صورت رایگان تغییرات در ربات شما اهم اعمال خواهد شد. در صورت تمایل می‌توانید پشتیبانی را به صورت سالیانه تمدید نمایید.

سفارش نصب ربات هوشمند قیمت‌گذاری ووکامرس

برای مشاوره و خرید ربات هوشمند قیمت‌گذاری ووکامرس، با من تماس بگیرید.